Merhamet 36. Bölüm Full Tek Parça izle

Kanal D’nin fenomen dizilerinden Merhamet 36. bölümü 25 Kasım Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Merhamet’in 36. bölüm izle özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.
Merhamet’in son bölüm konusu şöyleydi: Fırat, Narin’e evlilik teklif ediyor
Fırat, Narin’e evlilik teklif ediyor. Ancak Narin, Fırat konusunda büyük tereddütler yaşıyor.

Merhamet 29. Bölüm izle full tek parça izle Kanal D dizi izle

Fırat, sonunda Narin’e evlenme teklif etmiştir ancak, Narin’in Fırat konusunda çok büyük tereddütleri vardır. Fırat’a yardım hiç beklemediği yerden, Sermet’ten gelir. Yaptığı evlilik teklifini yanıtsız bırakan Narin’e, Firat nasıl bir sürpriz yapacak?

Sermet ve Deniz ilk randevularına çıkacaktır. Merhamet’in 36. bölüm Full Tek Parça Deniz, Narin’i bir an olsun yalnız bırakamaz. Fırat ise Sermet’in evinde dert yanmaktadır. Sermet ve Deniz, ilk randevularına yetişmeyi başarabilecekler mi? Sermet ile Deniz’in randevularında neler olacak?

Irmak’ın planı…
Fırat’ın Narin’e yaptığı evlilik teklifini öğrenen Irmak, büyük bir sinir krizi geçirir. Fırat konusunda pes etmeyi düşünmeyen Irmak’ın aklında sinsi bir plan vardır!

Merakla beklenen Merhamet’in 36. bölüm Full Tek Parça 25 Aralık çarşamba akşamı Kanal D’de.

Merhamet 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Merhamet 36. Bölüm, Merhamet 36. bölüm izle, Merhamet 36. bölüm full izle,Merhamet 36.bölüm seyret, Merhamet son bölüm Merhamet 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Merhamet 36. Bölüm, Merhamet 36. bölüm izle, Merhamet 36. bölüm full

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

...